Kredyty hipoteczne - podsumowanie 2020 roku. Podziękowania

28.12.2020

Kredyty hipoteczne i wiele więcej. Te artykuły również Cię zainteresują:

  1. Kredyt a koronawirus. Kolejne zmiany na rynku
  2. Doradca finansowy w czasach pandemii koronawirusa. Rola i obowiązki
  3. Kredyt hipoteczny dla obywatela Ukrainy. Jakie warunki należy spełnić
  4. Kredyt hipoteczny a rozwód. Co powinieneś wiedzieć?

Kredyty hipoteczne 2020. Okiem eksperta finansowego

Chciałbym podzielić się z Wami swoimi refleksjami, choć podejrzewam, że te nie będą dla Was specjalnie zaskakujące, biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się przez ostatnie 12 miesięcy. To był zdecydowanie najdziwniejszy rok w mojej karierze - myślałem, że jako ekspert kredytowy doświadczyłem już naprawdę wszystkiego, ale jak widać życie nie lubi próżni i potrafi być zaskakujące nawet w najmniej oczekiwanym dla wszystkich momencie.

Początek nowej dekady to kontynuacja euforii zapoczątkowanej jeszcze w 2019 roku. Potem przyszedł marzec, a z nim lockdown. Kredyty hipoteczne? Część osób mogła o nich zapomnieć ze względu na większe wymagania banków. Natomiast, jeszcze inni szybko zrezygnowali z chęci ich zaciągnięcia. Trudno się temu dziwić. Zakup nieruchomości to najczęściej największy wydatek w naszym życiu. Ciężko jest podejmować tak ważną decyzję, słysząc prognozy dotyczące pandemii. Telefon milczał przez całe 2 tygodnie. Potem nieśmiało zaczął dzwonić i pojawili się klienci.

Kredyty hipoteczne 2020, czyli sinusoida nastrojów

Wbrew wszystkim prognozom ceny nieruchomości nie zaczęły spadać. Natomiast na działkach budowlanych nastąpił skokowy wzrost ofert o nawet 50 proc. Fakt ten nie zniechęcał jednak kupujących, którzy za wszelką ceną zapragnęli mieć kawałek swojej ziemi. Wszystko przez doświadczenia związane z pandemią. Okazało się, że jest ogromna różnica w haśle: „Zostań w domu”, dla tych którzy posiadają dom lub mieszkanie w bloku. Transakcje ruszyły i na rynku nieruchomości powiało optymizmem.

Niestety, końcówka roku to kolejny lockdown, tym razem nazwany kwarantanna narodową. W 2021 rok wchodzimy z wieloma znakami zapytania, z wieloma niewiadomymi. Dlatego życzę Państwu, aby nadchodzący rok był zdecydowanie lepszy od 2020!

Podziękowania

Kredyty hipoteczne 2020? Pomimo tak wielu trudności, miniony rok muszę uznać za udany. Pragnę podziękować wszystkim moim klientom za zaufanie, jakim mnie obdarzyli. W 2020 roku pomogłem przy zawarciu ok. 60 kredytach hipotecznych na łączną wartość ponad 15 mln zł. Co dla mnie ważne zyskałem 26 nowych pozytywnych opinii na Google oraz Facebook.

Zobacz także | Kredyt hipoteczny - minimalny wkład własny w czasie pandemii koronawirusa

Ich lektura jest dla mnie inspiracją oraz motywacją do dalszej pracy! Dziękuję i do zobaczenia w 2021 roku.

Kredyty hipoteczne - podsumowanie 2020 roku. Podziękowania
Aleksander Kubiak - Ekspert finansowy

Dzięki mojej pomocy zawarto umowy na ponad: 150 MLN PLN

Strona używa cookies Dowiedź się więcej