Pytania ogólne

Czy moja usługa jest bezpłatna?
Tak, nie pobieram opłat od moich klientów. Moje wynagrodzenie w całości pokrywa bank albo inna instytucja finansowa. Moja oferta jest taka sama jak w banku.

Jesteśmy spoza Szczecina, czy możemy umówić się na spotkanie?
Jak najbardziej. Wiele spraw możemy ustalić za pośrednictwem różnego rodzaju usług elektronicznych.

Ile trwa proces ubiegania się o kredyt?
Wszystko zależy od tego o jaki kredyt się staramy. Kredyt gotówkowy można załatwić dosłownie w parę godzin. Kredyt hipoteczny od ok 1,5 tygodnia do nawet 1,5 miesiąca. Najtrudniej oszacować czas na otrzymanie kredytu firmowego, w którym jest najwięcej zmiennych do przeanalizowania.

Otrzymaliśmy negatywną decyzję w swoim banku, czy jest sens umawiać się z Panem na spotkanie?
Tak, jak najbardziej. Spotykałem się z taką sytuacją wiele razy. Dzięki posiadaniu ofert wielu banków często okazuję się, że to co w jednej instytucji jest nie do zrobienia, w innej przechodzi bez problemów. To właśnie w takiej sytuacji najbardziej potrzebujesz eksperta finansowego

Czy na jednym spotkaniu możemy szczegółowo porównać oferty kilku banków?
Tak, mogę dla Państwa przygotować szereg porównań, różne okresy kredytowania, raty stałe, malejące, oprocentowanie stałe albo zmienne

Czy uzyskamy również pomoc w negocjacjach warunków cenowych?
Tak, zawsze jeżeli bank na to pozwala, negocjuję warunki cenowe. Najpierw należy uzyskać wstępne decyzję kredytowe. Potem przystępujemy do negocjacji pokazują kontroferty innych banków, z których otrzymaliśmy decyzję pozytywne.

Z iloma bankami współpracuję?
Współpracuję z wszystkimi najważniejszymi bankami w Polsce. W ofercie nie posiadam rozwiązań SKOK’ów oraz banków spółdzielczych. Poza bankami współpracuję również z wieloma innymi instytucjami finansowymi.

Jeżeli masz więcej pytań zadzwoń bądź wyślij maila.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej