Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Witam serdecznie nazywam się Aleksander Kubiak. Od 12 lat pracuję jako ekspert finansowy, wcześniej doradca finansowy.

Moje doświadczenie poparte jest podpisaniem przez moich klientów ponad sześciuset umów kredytowych. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Działam na terenie całej Polski ale głównie na terenie Szczecina oraz okolic. Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, które szukają najlepszych rozwiązań finansowych.

Moje usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Moje wynagrodzenie pokrywa bank lub inna instytucja finansowa.

Kredyty hipoteczne - podsumowanie 2020 roku. Podziękowania

Koniec roku 2020 i początek nowego, to idealny czas na pierwsze podsumowania i refleksje. Nie zabraknie też podziękowań. Po nich przyjdzie moment na plany, choć z tymi, jak pokazał rok ubiegły - różnie może być. Niemniej, warto przygotować się na każdą ewentualność. Kredyty hipoteczne - oto moje krótkie podsumowanie 2020 roku. Zapraszam do lektury!

28 / 12 / 2020
więcej

Ekspert finansowy Szczecin – analiza umowy kredytu hipotecznego

Zakup własnego mieszkania w województwie zachodniopomorskim to marzenie bardzo wielu ludzi - zarówno tych młodych, jak i nieco starszych. Każde pokolenie pragnie tego samego - w końcu znaleźć się na swoim. Niestety, nie wszystkich na to stać. Dlatego do gry wchodzi ekspert finansowy. Szczecin, a konkretnie jego mieszkańcy coraz częściej sięgają po pomoc specjalistów, która może okazać się na wagę złota podczas analizy umowy kredytu hipotecznego. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszam do lektury.

10 / 11 / 2020
więcej

Zdolność kredytowa a alimenty lub 500+. Co warto wiedzieć?

Zastanawiasz się, czy otrzymywanie alimentów lub świadczenia 500+ zwiększa Twoją zdolność kredytową przy zakupie nieruchomości? Mój artykuł raz na zawsze rozwieje Twoje wątpliwości!

10 / 09 / 2020
więcej

Kredyt hipoteczny – minimalny wkład własny w czasie pandemii koronawirusa

Wygląda na to, że w końcu zakończył się czas codziennie ogłaszanych nowych ograniczeń, dotyczących kredytów hipotecznych. Burza przeszła i teraz przyszła pora na skrupulatną analizę - ocenę strat i rozpatrzenie ewentualnych szans. Dlatego w dzisiejszym artykule omawiam kredyt hipoteczny i minimalny wkład własny narzucony przez banki w czasie pandemii koronawirusa. Co warto wiedzieć na ten temat? Zapraszam do lektury.

29 / 05 / 2020
więcej

Dzięki mojej pomocy zawarto umowy
na ponad: 150MLNPLN

Profesjonalizm

Terminowość

Wysoka skuteczność

12 lat doświadczenia

615 podpisanych umów kredytowych

Ponad 10 000 spotkań z klientami

Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Szczecin al. Wojska Polskiego 19
Police ul. Grzybowa 8b

+48 506 022 236
info@aleksanderkubiak.pl

Kontakt – W dni powszednie w godzinach 9:00 – 19:00

Porady finansowe

Przepisz

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Aleksander Kubiak Pośrednictwo Finansowe z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Hubala 4a/2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej