Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Witam serdecznie nazywam się Aleksander Kubiak. Od 12 lat pracuję jako ekspert finansowy, wcześniej doradca finansowy.

Moje doświadczenie poparte jest podpisaniem przez moich klientów ponad sześciuset umów kredytowych. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Działam na terenie całej Polski ale głównie na terenie Szczecina oraz okolic. Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, które szukają najlepszych rozwiązań finansowych.

Moje usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Moje wynagrodzenie pokrywa bank lub inna instytucja finansowa.

Kredyt hipoteczny a stałe oprocentowanie w ofercie banków. Co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny to zagadnienie, które składa się z wielu zmiennych – dziś, na tapetę bierzemy jedną z nich - stałe oprocentowanie. Na co warto zwrócić uwagę w ofercie banków? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie, tak by rozwiać wszystkie wątpliwości, towarzyszące temu tematowi.

01 / 06 / 2021
więcej

Kredyt hipoteczny „po ludzku”. Byłem gościem w podcaście Marcina Kowalika

Kredyt hipoteczny to temat niezwykle szeroki, dlatego podejrzewam, że nawet akademicka dyskusja nie starczyłaby, aby w pełni wyczerpać to zagadnienie. Niemniej, Marcin Kowalik zaprosił mnie do rozmowy z cyklu „Ubezpieczenia po ludzku”, aby zmierzyć się z tą kwestią na wielu płaszczyznach. Podjąłem rękawicę, a jak wyszedłem z tego pojedynku - oceńcie Państwo sami, słuchając materiał.

15 / 04 / 2021
więcej

Branże nieruchomości i kredytów hipotecznych straciły najmniej

W trzecim kwartale 2020 r. banki udzieliły kredytów mieszkaniowych na łączną kwotę 14,1 mld zł - to o 8 proc. więcej niż w poprzednim kwartale, jednak wciąż jeszcze daleko do wyników z 2019 roku, wynika z raportu AMRON-SARFiN. Jednak warto podkreślić, że branże nieruchomości i kredytów hipotecznych straciły najmniej i powoli wracają do stanu sprzed pandemii.

07 / 02 / 2021
więcej

Kredyty hipoteczne - podsumowanie 2020 roku. Podziękowania

Koniec roku 2020 i początek nowego, to idealny czas na pierwsze podsumowania i refleksje. Nie zabraknie też podziękowań. Po nich przyjdzie moment na plany, choć z tymi, jak pokazał rok ubiegły - różnie może być. Niemniej, warto przygotować się na każdą ewentualność. Kredyty hipoteczne - oto moje krótkie podsumowanie 2020 roku. Zapraszam do lektury!

28 / 12 / 2020
więcej

Dzięki mojej pomocy zawarto umowy
na ponad: 150MLNPLN

Profesjonalizm

Terminowość

Wysoka skuteczność

12 lat doświadczenia

615 podpisanych umów kredytowych

Ponad 10 000 spotkań z klientami

Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Szczecin al. Wojska Polskiego 19
Police ul. Grzybowa 8b

+48 506 022 236
info@aleksanderkubiak.pl

Kontakt – W dni powszednie w godzinach 9:00 – 19:00

Porady finansowe

Przepisz

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Aleksander Kubiak Pośrednictwo Finansowe z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Hubala 4a/2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej