Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Witam serdecznie nazywam się Aleksander Kubiak. Od 12 lat pracuję jako ekspert finansowy, wcześniej doradca finansowy.

Moje doświadczenie poparte jest podpisaniem przez moich klientów ponad sześciuset umów kredytowych. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych oraz gotówkowych. Działam na terenie całej Polski ale głównie na terenie Szczecina oraz okolic. Serdecznie zapraszam do kontaktu osoby prywatne oraz firmy, które szukają najlepszych rozwiązań finansowych.

Moje usługi są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Moje wynagrodzenie pokrywa bank lub inna instytucja finansowa.

Kredyt hipoteczny a koronawirus. Utrudnienia w czasach pandemii

Koronawirus sieje spustoszenie nie tylko w organizmach starszych ludzi, ale i niemal wszystkich sektorach gospodarki. Problem jest poważny także dla osób, które chciałyby pozyskać środki na zakup nowego mieszkania. Zatem, jak koronawirus wpłynie na otrzymanie kredytu hipotecznego? Jakie utrudnienia czyhają na nas w czasach pandemii? Kredyt hipoteczny a koronawirus – wszystko, co należy wiedzieć!

20 / 03 / 2020
więcej

Kredyt hipoteczny dla obywatela Ukrainy. Jakie warunki należy spełnić?

Zaciągnięcie kredytu hipotecznego w Polsce nigdy nie jest proste. Sprawa ta dotyczy nie tylko obywateli naszego kraju, ale również imigrantów. Kredyt hipoteczny dla obywatela Ukrainy – jakie warunki należy spełnić. Podpowiadamy!

04 / 03 / 2020
więcej

Kredyt hipoteczny – maksymalny okres kredytowania w 2020 roku

Zastanawiasz się, czy i na jak długo możesz zaciągnąć kredyt mieszkaniowy w 2020 roku? Stworzyłem dla Ciebie poradnik, w którym zestawiam ze sobą różne grupy wieku. Kredyt hipoteczny – maksymalny okres kredytowania w 2020 roku. Sprawdź!

12 / 02 / 2020
więcej

Kredyt hipoteczny - budowa domu systemem gospodarczym

Budowa domu w systemie gospodarczym oraz zorganizowanie kredytu hipotecznego, finansującego budowę, to operacje dużo bardziej skomplikowane od standardowego zakupu gotowej nieruchomości na rynku wtórnym. Dlatego przygotowałem dla Was niniejszy poradnik, który rozwieje wszelkie wątpliwości z tym związane, krok po kroku prowadząc przez cały ten proces.

27 / 01 / 2020
więcej

Dzięki mojej pomocy zawarto umowy
na ponad: 150MLNPLN

Profesjonalizm

Terminowość

Wysoka skuteczność

12 lat doświadczenia

615 podpisanych umów kredytowych

Ponad 10 000 spotkań z klientami

Aleksander Kubiak Ekspert finansowy

Szczecin al. Wojska Polskiego 19
Police ul. Grzybowa 8b

+48 506 022 236
info@aleksanderkubiak.pl

Kontakt – W dni powszednie w godzinach 9:00 – 19:00

Porady finansowe

Przepisz

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Aleksander Kubiak Pośrednictwo Finansowe z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Hubala 4a/2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Strona używa cookies Dowiedź się więcej