Opinie

12 lat na rynku kredytów

Na rynku kredytów hipotecznych działam nieprzerwanie od 12 lat

Szczecin Police

Działam na terenie całej Polski w szczególności w Szczecinie i Policach

Kredyty Szczecin

Odbywam spotkania również w Warszawie, Poznaniu i Gdańsku

Doradca kredytowy Szczecin

100% moich klientów to osoby, które trafiły do mnie z polecenia

 

Polecenia zdobywa się przede wszystkim dzięki profesjonalizmowi, szczerości oraz punktualności.

Poniżej przesyłam Tobie link do mojego fanpage'a na Facebooku oraz link do profilu Google Firma, gdzie odnajdziesz wszystkie opinie na temat moich usług


                                        Facebook                                                                                                Google

Opinie na Facebooku 

Opinie na Google Firma   

Oto referencję niektórych z moich klientów. Wszystkie pozostałe znajdziesz na Facebook oraz Google klikając powyższe obrazy.

 • D. Burzyński
  Serdecznie polecam Pana Aleksandra z Open Finance. Cechuje go profesjonalizm, rzetelność i zorientowanie na klienta. W sposób jasny i zrozumiały poprowadził mnie przez czynności i procedury, których finalnym efektem było uruchomienie kredytu mieszkaniowego.

 • P. Aniołkowska 
  Pana Aleksandra poleciła mi znajoma, która jest bardzo zadowolona z efektów ich współpracy. Natomiast ja szukałam kompetentnego, dyspozycyjnego a przede wszystkim uczciwego doradcy kredytowego. Taki właśnie jest Pan Olek. Wraz z narzeczonym mogliśmy liczyć na profesjonalne podejście, racjonalną ocenę sytuacji oraz szybkie i trafne działania. Teraz ja dzielę się ze znajomymi swoimi doświadczeniami i rekomenduję usługi Pana Olka.

 • B. Sokołowski
  Pan Aleksander wykazał się dużym profesjonalizmem. Bardzo zaangażowany w pracę, komunikatywny. Charakteryzuje go wysoka kultura osobista. Polecam wszystkim którym zależy na szybkim załatwieniu kredytu

 • D. Baranowski
  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Aleksandra każdemu. Świetny kontakt i dyspozycyjność. Fachowo i cierpliwie tłumaczył mi wszystkie zawiłości związane z uzyskaniem kredytu. O nic nie musiałem się martwić. Dodatkowo udało się mu nawet wytargować dla mnie niższą marżę w jednym z banków. Jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy.

 • J. Stasiak
  Pan Aleksander jest moim doradcą od kilku lat. Współpracujemy głównie w obszarze produktów inwestycyjnych, krótko , średnio jak i długoterminowych . Jak dotąd nasze wspólne wybory były trafne i korzystne. Doceniam u p. Aleksandra przede wszystkim wiedzę w określaniu ryzyka inwestycyjnego i uwzględnieniu jego przy planowaniu wielkości jak i horyzontu inwestycyjnego. Z pełnym przekonaniem polecam go do współpracy.

 • M. Starzewski
  Pan Aleksander znalazł najlepsze rozwiązanie finansowania zakupu nieruchomości kredytami hipotecznymi. Działając pod presją czasu i okoliczności doskonale nam doradził. Dzięki jego wiedzy mogliśmy w pełni wykorzystać naszą zdolność kredytową do zakupu mieszkań.

 • W. Ciesielski
  Bardzo kompetentny i życzliwy doradca. Podjął się naszej sprawy od razu, bez wcześniejszego umówienia czy polecenia, z pełnym zaangażowaniem. W przystępny sposób wytłumaczył wszystkie niezbędne kroki. Dodatkowo bardzo kulturalny w kontakcie, co jest szczególnie ważne.

 • P. Łabecki
  Współpraca z Panem Aleksandrem układała się pomyślnie. Wkłada on dużo wysiłku i zaangażowania w pracę. Polecam jego osobę.

 • M. Jędrasik
  Pan Aleksander krótko mówiąc : odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku :) Posiada ogromną wiedzę, cierpliwość do klienta, wszystko tłumaczy bardzo zrozumiale, jest bardzo elastyczny pod względem terminów spotkań. Wzorowo przeprowadził nas przez cały proces uzyskania kredytu bez najmniejszych problemów. Nie pozostaje nic tylko podziękować i polecać znajomym !!!! Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy :)

 • R. Mysiorek
  szybko, rzetelnie i na temat, wysoka kultura osobista i kompetencje zawodowe, niezwykły dar cierpliwości!!

 

Strona używa cookies Dowiedź się więcej