fbpx
 • al. Wojska Polskiego 19

 • +48506022236

 • info@aleksanderkubiak.pl

 • Pon. - Pt.: od 9:00 - 19:00

EKSPERT FINANSOWY SZCZECIN – ANALIZA UMOWY KREDYTU HIPOTECZNEGO

Zakup własnego mieszkania w województwie zachodniopomorskim to marzenie bardzo wielu ludzi - zarówno tych młodych, jak i nieco starszych. Każde pokolenie pragnie tego samego - w końcu znaleźć się na swoim. Niestety, nie wszystkich na to stać. Dlatego do gry wchodzi ekspert finansowy. Szczecin, a konkretnie jego mieszkańcy coraz częściej sięgają po pomoc specjalistów, która może okazać się na wagę złota podczas analizy umowy kredytu hipotecznego. Co warto o niej wiedzieć? Zapraszam do lektury.

  • Home
  • Aktualności
  • EKSPERT FINANSOWY SZCZECIN – ANALIZA UMOWY KREDYTU HIPOTECZNEGO
Aleksander Kubiak - ekspert finansowy - kredyty hipoteczne Szczecin

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ CIĘ ZAINTERESUJĄ:

 1. ➢ Ekspert finansowy w czasach pandemii koronawirusa. Rola i obowiązki
 2. ➢ Ekspert finansowy Szczecin – czy warto mu zaufać?
 3. ➢ Kredyt hipoteczny – minimalny wkład własny w czasie pandemii

EKSPERT FINANSOWY W MIEŚCIE SZCZECIN – JAK RADZI SOBIE PODCZAS PANDEMII KORONAWIRUSA?

Świat się zmienia, a my razem z nim – to prawda znana od wieków. Tyle, że ostatnio tempo przemian jest tak dynamiczne, że większość przestała to już na bieżąco śledzić. Pozostaje zaadaptować się do nowego porządku. Ekspert finansowy w mieście Szczecin również musi dostosować się do sytuacji i znaleźć rozwiązania, które będą optymalne zarówno dla jego działalności, jak i potrzeb klientów.

Zresztą dotyczy to każdej z branż, a już z pewnością sektora finansowego. Banki, firmy leasingowe i podmioty doradztwa finansowego bardzo szybko przenoszą większość swoich usług do Internetu. Zaczęło się od spotkań zdalnych z klientami. A to dopiero początek przemian…

➢ NIE ZAPOMNIJ ZAJRZEĆ RÓWNIEŻ DO DZIAŁU AKTUALNOŚCI, GDZIE PRZYGOTOWAŁEM DLA CIEBIE WIELE INTERESUJĄCYCH I PRZYDATNYCH PORADNIKÓW.

Obecnie trwają prace nad możliwością elektronicznego podpisywania wszelkich dokumentów, w tym umów, dotyczących kredytów hipotecznych. Wszystko po to aby ograniczyć ruch klientów w oddziałach firm do niezbędnego minimum. To z kolei ma zapobiec dalszemu rozwojowi pandemii.

Ekspert finansowy w mieście Szczecin przyjmuje na swoje barki coraz większą odpowiedzialność, a wszystko dlatego, że banki mają coraz mniej czasu dla swoich klientów. Dlatego doradca powinien skrupulatnie omówić wszelkie aspekty związane z procesem kredytowym. Ponadto, kiedy klient jest już po pozytywnej decyzji, kluczowe zdaje się przeanalizowanie zapisów umowy kredytowej. W konsekwencji, podpisanie umowy w banku to czysta formalność.

EKSPERT FINANSOWY (SZCZECIN) – CO POWINIEN ZWERYFIKOWAĆ?

Dobre pytanie, ale nie pozostawię go bez odpowiedzi. Ekspert finansowy (dawniej doradca finansowy) w procesie analizy kredytu hipotecznego odpowiedzialny jest za sprawdzenie wielu istotnych czynników.

Oto one:

 1. ➢ Strony umowy – przede wszystkim chodzi o dane osobowe;
 2. ➢ Kwota i waluta kredytu – w tym w szczególności omówienie np. transz kredytu, wymaganego wkładu własnego;
 3. ➢ Cel, na który kredyt został udzielony – zakup, remont, budowa, cel dowolny;
 4. ➢ Zasady i termin spłaty kredytu – dzień spłaty raty;
 5. ➢ Wysokość oprocentowania oraz warunki jego zmiany – najważniejsze zapisy w umowie wymagają dokładnego omówienia;
 6. ➢ Sposób zabezpieczenia spłaty kredytu – omówienie czym jest hipoteka;
 7. ➢ Zakres uprawnień banku związanych z kontrolą wykorzystania i spłaty kredytu – dotyczy budowy oraz remontu. Czy np. w jakiej sytuacji bank nie uruchomi kolejnej transzy kredytu;
 8. ➢ Wysokość prowizji, pozostałych kosztów związanych z zaciągnięciem kredytu hipotecznego.

Bardzo ważne, aby wszystkie powyższe parametry zgadzały się z pierwotnie przedstawioną przez eksperta finansowego ofertą. To jest najlepszy moment na weryfikację jego wiarygodności. Od tego zależy czy wystawią mu Państwo pozytywną ocenę w Internecie. Pamiętajcie, że ekspert finansowy w mieście Szczecin, jak i innych aglomeracjach miejskich – bardzo ceni sobie wszystkie pozytywne opinie pojawiające się na jego temat w Sieci, dlatego z pewnością będzie zabiegał o taką pozytywną recenzję. Warto zarzucić haczyk, bowiem może to być dla niego motywacją do jeszcze skrupulatniejszej pracy.

➢ ZOBACZ TAKŻE | KREDYT HIPOTECZNY. ILE TRZEBA ZARABIAĆ W MIEŚCIE SZCZECIN?

Oczywiście, powyższe omówienie można zrobić zdalnie. Najważniejsze, żeby przeczytać i zweryfikować umowy w momencie jej podpisywania przy pracowniku banku. Pytań może pojawić się całkiem sporo, a osoba reprezentująca bank niekoniecznie musi znać szczegóły samej transakcji i finalnie i tak niezbędny będzie telefon do pośrednika kredytowego.

EKSPERT FINANSOWY – SZCZECIN. POSTAW NA MNIE! 🙂

Poszukujesz doradcy godnego zaufania, który ma dużą wiedzę, umiejętności i doświadczenie, a przede wszystkim przystępne ceny. Polecam się.

Aleksander Kubiak – rzetelny ekspert finansowy w mieście Szczecin – zawsze do Twoich usług. Serdecznie zapraszam do skorzystania z mojej kompleksowej oferty.

Optimized with PageSpeed Ninja