fbpx
  • al. Wojska Polskiego 19

  • +48506022236

  • info@aleksanderkubiak.pl

  • Pon. - Pt.: od 9:00 - 19:00

DORADCA FINANSOWY W CZASACH PANDEMII KORONAWIRUSA. ROLA I OBOWIĄZKI

W niepewnych czasach pandemii koronawirusa, doradca finansowy może okazać się na wagę złota. Dlaczego warto skorzystać z jego usług? Jaka jest jego rola? W czym może Ci pomóc? Zapraszam do lektury.

    • Home
    • Aktualności
    • DORADCA FINANSOWY W CZASACH PANDEMII KORONAWIRUSA. ROLA I OBOWIĄZKI
Aleksander Kubiak - ekspert finansowy - kredyty hipoteczne Szczecin

aktualnościach na mojej witrynie znajdziesz jeszcze więcej ciekawych artykułów. Któryś z nich z pewnością zwróci Twoją uwagę, zerknij i przekonaj się sam. Tymczasem, doradca finansowy a pandemia koronawirusa. Jaka jest jego rola w tym trudnym czasie?

DORADCA FINANSOWY – POSTAW NA JEGO WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE

Strach, panika, niepewność – to uczucia, jakie w chwili obecnej panują w wielu sektorach gospodarki. Można je wyczuć również w życiu codziennym, bowiem wiele osób wstrzymuje się przed podejmowaniem kluczowych decyzji dla swojej przyszłości. Rodzina, znajomi, przyjaciele – problemy dotykają nas wszystkich. Nic dziwnego, wszechobecna dezinformacja paraliżuje, a wypowiedzi „ekspertów” wcale nie pomagają…

Jeżeli chcesz zakupić mieszkanie, zaciągnąć kredyt hipoteczny bądź skonsolidować swoje zobowiązanie, wiedz, że w obecnej sytuacji może być to o wiele trudniejsze. Zatem do kogo udać się po poradę lub pomoc?

Bank? Problemem może być dostępność. Godziny funkcjonowania to najczęściej 10:00 – 15:00. Do tego te ciągnące się w nieskończoność kolejki – bardzo odpychająca wizja, prawda? A jak już wreszcie uda się porozmawiać z opiekunem, to okazuje się, że nie jest w stanie pomóc w sprawie, z którą się do niego zgłosimy. W konsekwencji marnujemy czas, narażając siebie i innych na niebezpieczeństwo.

ZOBACZ TAKŻE | KREDYT A KORONAWIRUS CZ. I

To może telefon do banku? I tu znów pojawia się problem, ponieważ najczęściej nie posiadamy bezpośrednich numerów telefonów do opiekunów. Pozostaje przeciążona infolinia i wiele kolejnych minut spędzonych na oczekiwaniu, by połączyć się z konsultantem, który jak się okaże, również nie dysponuje odpowiednią wiedzą, by wytłumaczyć nam w prosty sposób wszystkie zawiłości związane z danym tematem. Koło się zamyka…

Dlatego, jeżeli chcesz przeanalizować swoją sytuację finansową, warto skorzystać z usług, jakie oferuje doradca finansowy, a właściwie to ekspert finansowy, bo obecnie takim mianem jest określany. Bogata wiedza, doświadczenie i umiejętności, jakie Ci zaoferuje z całą pewnością pozwolą zaoszczędzić cenny czas i pozyskać niezbędne informacje w zakresie, jakim potrzebujesz. W mgnieniu oka otrzymasz również kompleksową pomoc – specjalista poprowadzi Cię za rękę, przeprowadzając przez cały żmudny i skomplikowany proces.

DORADCA FINANSOWY – OBOWIĄZKI

1. Ekspert kredytowy (dawniej doradca finansowy) posiada bieżące informacje z wszystkich banków. Przede wszystkim wie, które są dostępne i dalej działają, a z których płyną jasne sygnały o ograniczonej akcji kredytowej.

2. Ekspert kredytowy (dawniej doradca finansowy) zna warunki zawieszania spłat rat we wszystkich bankach. Jeżeli chcesz poznać zasady w Twoim banku, to najlepiej zadzwoń do eksperta.

3. Ekspert kredytowy (dawniej doradca finansowy) jest dostępny zarówno online, jak i telefonicznie w bardzo szerokim zakresie godzin. Nie ma problemu, aby porozmawiać z nim na Skype nawet o 19:00. Ponadto poświęci Ci znacznie więcej czasu niż standardowi konsultanci w banku – możesz z nim porozmawiać nawet 1 godzinę, dzięki czemu szczegółowo omówisz wszystkie palące sprawy.

4. Ekspert kredytowy (dawniej doradca finansowy) pomoże Ci również w sytuacji, w której chodzi o skonsolidowanie posiadanych kredytów gotówkowych, kart kredytowych oraz limitów w koncie. Pomoże Ci zabezpieczyć ratę na najbliższe miesiące, tak by ta była na jak najniższym poziomie.

5. Ekspert kredytowy (dawniej doradca finansowy) może również uchronić przed stratami finansowymi. Jeżeli planujesz zakup mieszkania, to w obecnej sytuacji należy to naprawdę dobrze przemyśleć. Banki niemalże codziennie wprowadzają nowe ograniczenia. Wszelkie rozmowy prowadzone miesiące temu są nieaktualne. Dotyczy to rat miesięcznych, wkładu własnego i zdolności kredytowej. Pomyłka może kosztować Cię utratę zadatku. A chyba wszyscy się zgodzą, że w obecnej sytuacji nie ma nic ważniejszego od płynności finansowej. Dlatego dobry doradca finansowy (dla porządku trzymajmy się klasycznego zwrotu) powinien przestrzec, a często nawet odwieźć od chęci zakupu nieruchomości.

CZYTAJ RÓWNIEŻ | KREDYT A KORONAWIRUS CZ. II

DORADCA FINANSOWY I JEGO PIERWSZOPLANOWA ROLA

Jeżeli interesuje Cię, jak naprawdę wyglądają oferty banków, zastanawiasz się czy masz szansę na kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy czy konsolidacyjny, to zadzwoń do niezależnego eksperta finansowego (dawniej doradcy finansowego). To obecnie jedna z nielicznych kompetentnych osób, która poprowadzi Cię za rękę i zagwarantuje bezpieczne lądowanie w tym trudnym dla rynku finansowego czasie. Mam nadzieję, że i tym razem mój wpis okaże się dla Ciebie bardzo pomocny.

Optimized with PageSpeed Ninja